MISJA

W to, co tworzymy wkładamy całe nasze serce, a naszą dewizą są naturalne, smaczne i zdrowe produkty, które są uwielbiane przez cały świat. I nigdy się to nie zmieni.

odkryj naszą misję

Najważniejszy jest naturalny smak, bo zmienia on dużo. I koniecznie musi być taki, który pozostaje w pamięci na dłużej.

Naturalne produkty

Proponujemy tylko produkty naturalne

Naszym priorytetem jest praca i życie w zgodzie z naturą. Miód jest, bowiem jej najdoskonalszym skarbem i darem, który otrzymaliśmy, grzechem, więc byłoby starać się go w jakiś sposób poprawiać. No, bo czy da się poprawić coś, co już jest doskonałe? Nasze miody pochodzą z wielu krajów świata, aby spełnić wymagania jak najszerszej grupy smakoszy miodu. Posiadamy też specjalnie wyselekcjonowane miody Hiszpańskie i Francuskie. Każdą partię miodu dokładnie badamy, by upewnić się, że nie znajduje się w niej nic więcej, niż tylko słodki, złoty, smak natury.
 

Najlepszy naturalny smak

Rozumiemy znaczenie smaku

Jako jedyne stworzenia na ziemi odczuwamy przyjemność z jedzenia. Rozkoszujemy się smakiem, konsystencją i wyglądem tego, co jemy. Korzystajmy, więc z tego prawa i kupujmy produkty najlepsze, z najdoskonalszym smakiem! W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno miody wielokwiatowe, lipowe, czy akacjowe, bardzo subtelne i delikatne w smaku, różniące się w bardzo dystyngowany sposób, ale też intensywne w smaku miody spadziowe i gryczane. Oczywiście nie można zapominać o naszym wyjątkowym Hobee, które rozjaśni każdy poranek, i specjalnych miodach smakowych z różnych części świata, chociażby o cudownym miodzie pomarańczowym z Hiszpanii, wprost doskonałym, jako element pieczeni z drobiu.

Bez sztucznych dodatków

Nie idziemy na kompromis

Jakość, jakość i jeszcze raz, jakość! To nasza dewiza. Można by do tego jeszcze dodać tradycję, jednakże, jakość jest dla nas najważniejsza. Jakość, i bycie szczerym wobec siebie i swojej pracy, ale przede wszystkim wobec naszych klientów. Kiedy mówimy, że nasze miody nie zawierają żadnych dodatków, to znaczy, że tak jest, i kropka. Kiedy mówimy, że są dokładnie badane na obecność wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i antybiotyków, to znaczy, że tak jest i kropka. Nasze miody są najlepszej jakości z możliwych.

Każdy nasz produkt jest starannie przygotowany i opuszcza fabrykę dopiero wtedy, kiedy upewnimy się, że sami chcielibyśmy go kupić.

Miód zbieramy tylko z najlepszych pasiek

Od początku założenia firmy, współpracujemy z pasiekami, które znamy i którym ufamy. Od zawsze bardzo intensywnie wspieramy lokalnych, nowosądeckich pszczelarzy, bowiem wiemy, że to, co rodzinne i Polskie, jest najlepsze z najlepszych. A polski miód w szczególności.

W naszej fabryce rozlewamy go do słoiczków

Przed rozlaniem, każda partia miodu przechodzi przez szereg skomplikowanych badań analitycznych. Nie ma opcji by nasz miód, który wyląduje na sklepowej półce był złej jakości. Za swoją rzetelność i dokładność w pracy zostaliśmy nagrodzeni licznymi wyróżnieniami, w tym przekazany przez byłego prezydenta tytuł Krajowego Laureata, w konkursie Agroliga 2011.

Świeży i pyszny trafia na półki w sklepach

Współpracujemy z wieloma dużymi sieciami sklepów takich jak Tesco, Biedronka, Auchan, Netto, a także z wieloma innymi. Niemiej jednak, pamiętamy o lokalnych biznesach, małych rodzinnych sklepikach, gdzie od wielu lat na półkach można znaleźć ten sam, doskonały miód Huzar.

Tak właśnie produkujemy słodkie wrażenia i niezapomnianą przyjemność dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Znajdź swój produkt
Miody - pasieka