TO JEST HUZAR

Od zawsze marzyliśmy o tworzeniu smacznych produktów, które nasi klienci kochają. Tak właśnie rozpoczęła się nasza historia.

odkryj historię

Nieprzerwanie od 1997 roku wyznaczamy nowe standardy i tworzymy te same uwielbiane produkty. Wkrótce będzie ich jeszcze więcej!

Miody

Miody

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości miody lipowe, charakteryzujące się wyjątkowym, jasnym i lekko zielonkawym kolorem, oraz jedynym w swoim rodzaju aromatem. Uniwersalne miody wielokwiatowe, doskonale neutralne, stworzone do wypieków. Łagodne i jasne miody akacjowe, ale też bardzo intensywne w smaku i znane ze swoich zdrowotnych właściwości miody spadziowe i gryczane. Wszystkie nasze miody ulegają krystalizacji, co jest najlepszym dowodem na ich naturalność.

Miody pitne

Miody pitne

W zgodzie z wielowiekową, polską tradycją, produkujemy też doskonałe miody pitne. Słodki Dwójniak Książęcy, dwa rodzaje trójniaków, Rycerski i Huzarski, oraz jako jedna z niewielu firm, oferujemy też wytworny w smaku Czwórniak Szlachecki. Wszyscy już próbowali cydru, wyróżnij się i spróbuj miodu!

Kremy miodowe

Kremy miodowe

Nie zapominajmy też o najnowszym dodatku do naszej oferty, jedynych w swoim rodzaju kremach miodowych Hobee. Ta przepyszna alternatywa dla czekoladowych kremów, podbiła już serca dzieci i mam w całym kraju. Niepowtarzalne połączenie specjalnie kremowanego, naturalnego miodu, z dodatkami takimi jak cynamon suszona żurawina, kakao, czy suszone maliny, z pewnością nie szybko dadzą o sobie zapomnieć.

Dwóch najlepszych przyjaciół stworzyło jedną, lubianą markę obecną niemal w każdym domu.

Kilkanaście lat temu zaczęło się od marzenia i inicjatywy dwóch najlepszych przyjaciół.

Obecny prezes firmy, Stanisław Florczyk, i wiceprezes Adam Maciuszek, w 1990 roku, kiedy polska gospodarka zaczynała powoli raczkować na własnych nogach, postanowili założyć firmę sprzedającą… ketchup i wodę mineralną. Po wielu latach trudów, nauki na własnych błędach, firma działa do dziś, jednak z zupełnie innym, słodkim asortymentem. W 1997, zapożyczając się u rodziny, dwaj przyjaciele założyli firmę Huzar. Osobiście odwiedzali sklepy sieci Społem i inne, by sprzedawać im swoje produkty, które do dziś, stoją tam na półkach.

Dziś mamy silną pozycję i jeszcze bardziej troszczymy się o jakość naszych produktów.

Od tamtego czasu bardzo wiele się zmieniło na rynku spożywczym. Nie da się na nim obecnie funkcjonować, nie sprzedając jednocześnie towaru najwyższej, jakości. Nasze miody muszą spełniać szereg restrykcyjnych wymogów. IFS (International Food Standard) i BRC (British Retail Consorcium). Poza tym w firmie w 2001 roku wdrożono System Zarządzania Jakością wg. normy ISO 9001:2000, a dwa lata później System Analizy Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli – HACCP. Ponadto, nasze miody są badane i walidowane przez niezależnych, zewnętrznych audytorów.

Teraz jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i sukcesami, które nas wyróżniają!

Otrzymaliśmy ponad 100 wyróżnień.

W tym Certyfikat Dobra Marka, Certyfikat „Przejrzysta Firma” wydany przez Dun&Bradstreet Poland. W V edycji Geopardy Biznesu 2010, firma otrzymała Dyplom za dynamiczny rozwój, natomiast Krajowy Rejestr Długów, przyznał nam Certyfikat Wiarygodności, jako partnera handlowego.

Gwarantujemy najwyższą jakość i smak

Nasze miody pochodzą wyłącznie z pasiek kontynentalnej Europy, w większości z Polski, Ukrainy, Litwy i Rumunii. Każda nowa partia miodu jaka przyjeżdża do naszej rozlewni w Nowym Sączu, przechodzi rygorystyczne badania wykonywane zarówno przez nasze laboratorium, jak i przez zewnętrzne, niezależne instytucje.

Ciągle się rozwijamy i pniemy do przodu.

Nowa strona, blog, obecność w social media. Huzar mimo tradycyjnego produktu, zdaje sobie sprawę z tego, że świat prze do przodu, dlatego też cały czas się rozwijamy. Nie tylko w kwestii marketingu i kontaktu z klientami, ale także w kwestii jakości, produkcji i rodzaju naszych produktów.

Obecnie działamy już 20 lat zatrudniając 62 utalentowanych ludzi, którzy razem tworzą niewiarygodnie silny zespół. Ten czas przekłada się na 7500 ton miodu sprzedawanego rocznie. Te liczby wciąż rosną...