Miody Polskie

naturalne produkty
naturalny smak
bez sztucznych dodatków

Nowość w naszej ofercie - Miody Polskie, to nowa seria produktów gwarantujących, że w każdym słoiczku znajduje się tylko najlepszy, polski miód uzyskiwany ze sprawdzonych rodzimych pasiek. Idealna propozycja dla wielbicieli smaku polskiego miodu i kulinarnych patriotów.Do wyboru do koloru - od klasycznego złocistego miodu wielokwiatowego, poprzez aromatyczny, słodki miód akacjowy i lipowy, aż po ciemny i wyrazisty w smaku miód spadziowy.

Wszystko zamknięte w poręcznych słoiczkach wyróżniających się nową etykietą pasującą do tego co chcemy przekazać Wam tą serią - smak naturalnego miodu prosto z polskiej wsi.

wybierz cos dla siebie

Nowość w naszej ofer cie - Miody Polskie, to nowa seria produktów gwarantujących, że w każdym słoiczku znajduje się tylko najlepszy, polski miód uzyskiwany ze sprawdzonych rodzimych pasiek. Idealna propozycja dla wielbicieli smaku polskiego miodu i kulinarnych patriotów. Do wyboru do koloru - od klasycznego złocistego miodu wielokwiatowego, poprzez aromatyczny, słodki miód akacjowy i lipowy, aż po ciemny i wyrazisty w smaku miód spadziowy. Wszystko zamknięte w poręcznych słoiczkach wyróżniających się nową etykietą pasującą do tego co chcemy przekazać Wam tą serią - smak naturalnego miodu prosto z polskiej wsi