Bee2GO! Miód dla aktywnych

Jeśli Aktywnie uprawiasz sport to pewnie wiesz, że tuż przez treningiem, w jego trakcie i zaraz po nim zapotrzebowanie na energię jest bardzo duże, a jednocześnie posiłki spożywane około treningowo powinny być niewielkie. Jak to osiągnąć? Pomocne są produkty wysokoenergetyczne o wysokiej koncentracji węglowodanów, wśród których wyróżnia się miód.
Bee2GO! Active Honey to czysty miód ekologiczny w wygodnej formie saszetki ułatwiającej spożycie porcji energii podczas treningu. Każda saszetka zawiera 20 gram miodu ekologicznego pochodzącego z pasiek europejskich. Saszetki umieszczane są w opakowaniach zbiorczych typu doypack po 10 sztuk lub w opakowaniach kartonowych po 50 sztuk.

Miód jest mieszaniną węglowodanów glukozy i fruktozy rozpuszczonych w bardzo małej ilości wody. Jest produktem wysoko skondensowanym w naturalny sposób, a ta właściwość miodu sprawia, że jest on doskonałym paliwem dla podczas wysiłku.

Czy wiesz że…?

Przeczytaj więcej o miodzie w diecie sportowca na naszym blogu. 

Bee2GO! to produkt dla małych i dużych.

 

Nie tylko dorośli sportowcy potrzebują szybkich zastrzyków energii. Dzieci również mają spore potrzeby w tym zakresie.  Z natury są bardzo aktywne. Przerwa, zajęcia WF-u, czy trening po lekcjach, wszystko to jest spory wydatek energetyczny, a do tego jeszcze wysiłek umysłowy podczas zajęć. Bee2GO! zapewni im porcję energii oraz słodyczy Z powodzeniem zastąpi inne słodkie przekąski, a małe jedno porcjowe opakowania zamieszczą się w szkolnej śniadaniówce.

 

 

 

Zostań Influencerem Bee2GO!

Daj nam o sobie znać i zostań naszym ambasadorem!

JAK TO ZROBIĆ?

Na koniec każdego miesiąca wybierzemy najciekawsze naszym zdaniem zdjęcie, a jego autora nagrodzimy paczką naszych produktów.

Przetestowani

Wiemy jak ważna jest opinia samych sportowców, dlatego dajemy się poznać w akcji.  Sprawdzili nas sportowcy, podróżnicy oraz blogerzy. Między innymi uczestnicy imprez biegowych organizowanych przez Runoholic.pl  w Łodzi. Biegacze ultra podczas wydarzeń: Przehyba Trail biegi górskie w Beskidzie Sądeckim oraz 100 miles Beskid Wyspowy, a także uczestnicy wyprawy w Himalaje organizowanej przez Polski Klub Alpejski.

Opinię z testów zamieścił blog Dieta Sportowca – przeczytasz w niej relację z testów podczas treningu.

 

 

Nasze produkty kupisz w:
Logo Carefour
Logo Chata Polska
Logo E.Leclerc
Logo Intermarche
Logo Netto
Logo POLOmarket