Bee2Go! Miód dla aktywnych

Jeśli Aktywnie uprawiasz sport to pewnie wiesz, że tuż przez treningiem, w jego trakcie i zaraz po nim zapotrzebowanie na energię jest bardzo duże, a jednocześnie posiłki spożywane około treningowo powinny być niewielkie. Jak to osiągnąć? Pomocne są produkty wysokoenergetyczne o wysokiej koncentracji węglowodanów, wśród których wyróżnia się miód.
Bee2Go! Active Honey to czysty miód ekologiczny w wygodnej formie saszetki ułatwiającej spożycie porcji energii podczas treningu. Każda saszetka zawiera 20 gram miodu ekologicznego pochodzącego z pasiek europejskich. Saszetki umieszczane są w opakowaniach zbiorczych typu doypack po 10 sztuk lub w opakowaniach kartonowych po 50 sztuk.

Miód jest mieszaniną węglowodanów glukozy i fruktozy rozpuszczonych w bardzo małej ilości wody. Jest produktem wysoko skondensowanym w naturalny sposób, a ta właściwość miodu sprawia, że jest on doskonałym paliwem dla podczas wysiłku.

Czy wiesz że…?

Przeczytaj więcej o miodzie w diecie sportowca na naszym blogu. 

Zostań Influencerem Bee2go!

Daj nam o sobie znać i zostań naszym ambasadorem!

JAK TO ZROBIĆ?

Na koniec każdego miesiąca wybierzemy najciekawsze naszym zdaniem zdjęcie, a jego autora nagrodzimy paczką naszych produktów.

Przetestowani

Wiemy jak ważna jest opinia samych sportowców, dlatego dajemy się poznać w akcji.  Sprawdzili nas uczestnicy kilku imprez biegowych oraz blogerzy:

LÓD RUN organizowanego przez Runoholic.pl 

Przehyba Trail biegi górskie w Beskidzie Sądeckim.

100 miles Beskid Wyspowy

Opinię z testów zamieścił blog Dieta Sportowca – przeczytasz w niej relację z testów podczas treningu.

 

 

Nasze produkty kupisz w:
Logo Carefour
Logo Chata Polska
Logo E.Leclerc
Logo Intermarche
Logo Mila
Logo Netto
Logo POLOmarket
Logo Tesco