Baner główny O NAS
PRODUKTY
Huzar to firma rodzinna z polskim kapitałem, która nieprzerwanie, od ponad 20 lat, zajmuje się konfekcjonowaniem najwyższej jakości miodu. Z pasją przeszukujemy Polskie i światowe pasieki, aby móc zaoferować Państwu wartościowe produkty z najbardziej ekologicznych regionów Polski i świata. Stale poszerzamy swój asortyment.
Firma Huzar powstała w 1997 roku. Siedziba firmy od początku mieści się w Nowym Sączu, gdzie powstał pierwszy zakład produkcyjny, a wraz z nim rozpoczęła swoją działalność marka Miody Huzar. Od początku działalności oferujemy swoim klientom wyselekcjonowany naturalny miód pszczeli z Polski. W miarę rosnącego zainteresowania klientów produktami pszczelimi poszerzyliśmy nasz asortyment o miody z innych krajów oraz o alternatywne syropy słodzące. Obecnie posiadamy w ofercie miody z wielu krajów europejskich, m. in. z Hiszpanii, Rumunii czy Ukrainy.

Wierzymy, że wartość produktu jest ściśle związana ze stabilnością firmy i produkcji.

Nieustanny rozwój, czyli m.in.:

to gwarancja wysokiej jakości naszych miodów!

W nowoczesnym i dobrze wyposażonym laboratorium pracuje wykwalifikowana kadra technologów, która czuwa nad bezpieczeństwem i jakością każdej partii produktu.

Podążając jasno wytyczoną ścieżką rozwoju oraz odpowiadając na rosnące potrzeby klientów w 2008 roku Zarząd firmy Huzar podjął decyzję o rozbudowaniu zaplecza. W 2010 roku zakończył się pierwszy etap prac.  Wybudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 5000 mkw, który został zaopatrzony w nowoczesne linie technologiczne. Rozbudowa stworzyła nowe możliwości produkcyjne, magazynowe i logistyczne. Zakończenie drugiego etapu prac w 2017 roku i zwiększenie powierzchni o ponad 2000 mkw  jeszcze powiększyło możliwości marki Miody Huzar.

Jakość i bezpieczeństwo

Procesy technologiczne w naszym zakładzie podlegają nieustannej, ścisłej kontroli. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.  W trosce o jakość i bezpieczeństwo w 2001 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2000, a dwa lata później System Analizy Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli – HACCP. Stale podnosząc poziom jakości, w roku 2011, wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy standard IFS (International Food Standard) oraz BRC (British Retail Consorcium) –  standardy wymagające najwyższej dbałości o produkt. W roku 2013 uzyskaliśmy Certyfikat zgodności Ekogwarancja PRTE oraz Certyfikat Koszerności nadawany przez Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich.

Wyróżnienia i Nagrody

W ciągu 20 lat pracy dla Was otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Jednak najważniejszym wyróżnieniem dla marki Miody Huzar jest zadowolenie Klientów.

Nasze produkty kupisz w:
Logo Carefour
Logo Chata Polska
Logo E.Leclerc
Logo Intermarche
Logo Mila
Logo Netto
Logo POLOmarket
Logo Tesco