Baner główny O NAS

O nas

Huzar to firma rodzinna z polskim kapitałem, która nieprzerwanie, od ponad 25 lat, zajmuje się konfekcjonowaniem najwyższej jakości miodu. Z pasją przeszukujemy Polskie i światowe pasieki, aby móc zaoferować Państwu wartościowe produkty z najbardziej ekologicznych regionów Polski i świata. Stale poszerzamy swój asortyment.
Firma Huzar powstała w 1997 roku. Siedziba firmy od początku mieści się w Nowym Sączu, gdzie powstał pierwszy zakład produkcyjny, a wraz z nim rozpoczęła swoją działalność marka Miody Huzar. Od początku działalności oferujemy swoim klientom wyselekcjonowany naturalny miód pszczeli z Polski. W miarę rosnącego zainteresowania klientów produktami pszczelimi poszerzyliśmy nasz asortyment o miody z innych krajów oraz o alternatywne syropy słodzące. Obecnie posiadamy w ofercie miody z wielu krajów europejskich, m. in. z Hiszpanii, Rumunii czy Ukrainy.

Wierzymy, że wartość produktu jest ściśle związana ze stabilnością firmy i produkcji.

Nieustanny rozwój, czyli m.in.:

to gwarancja wysokiej jakości naszych miodów!

W nowoczesnym i dobrze wyposażonym laboratorium pracuje wykwalifikowana kadra technologów, która czuwa nad bezpieczeństwem i jakością każdej partii produktu.

Podążając jasno wytyczoną ścieżką rozwoju oraz odpowiadając na rosnące potrzeby klientów Zarząd firmy Huzar podjął decyzję o rozbudowaniu zaplecza. Decyzja o budowie nowej siedziby, a przy tym większych hal produkcyjnych oraz  magazynowych, stała się naturalną drogą rozwoju. Inwestycję rozpoczęto w 2008 roku, a już dwa lata później zakończył się pierwszy etap prac. Powstał nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 5000 m² mieszczący nowoczesne linie technologiczne oraz magazyny. Rozbudowa stworzyła nowe możliwości produkcyjne i logistyczne, dzięki którym Firma mogła sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku.  Zakończenie drugiego etapu prac w 2017 roku zwiększyło powierzchnię zakładu o kolejne 2000 m², a ostatni etap, zrealizowany  w 2021 roku, powiększył ją do około 10 000 m². Firma zyskała dodatkową powierzchnię magazynową  i produkcyjną.

Równolegle z rozbudową zaplecza produkcyjnego dbamy o rozwój marki Huzar.  Działania promocyjne budujące świadomość marki prowadzimy od samego początku działalności firmy ale w ostatnich latach je zintensyfikowaliśmy co zaowocowało kolejnym wzrostem sprzedaży.

Jakość i bezpieczeństwo

Procesy technologiczne w naszym zakładzie podlegają nieustannej, ścisłej kontroli. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.  W trosce o jakość i bezpieczeństwo w 2001 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2000, a dwa lata później System Analizy Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli – HACCP. Stale podnosząc poziom jakości, w roku 2011, wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy standard IFS (International Food Standard) oraz BRC (British Retail Consorcium) –  standardy wymagające najwyższej dbałości o produkt. W roku 2013 uzyskaliśmy Certyfikat zgodności Ekogwarancja PRTE oraz Certyfikat Koszerności nadawany przez Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich.

 

Wyróżnienia i Nagrody

W ciągu 20 lat pracy dla Was otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Jednak najważniejszym wyróżnieniem dla marki Miody Huzar jest zadowolenie Klientów.

 

Nasze produkty kupisz w:
Logo Carefour
Logo Chata Polska
Logo E.Leclerc
Logo Intermarche
Logo Netto
Logo POLOmarket